Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Tranexamic Acid

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Dr. Althea Melaclear Cream
Dr. AltheaMelaclear CreamCreams
20 g
23.60 €
20.99 €
104.95 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 20.25 €
2 reviews
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Cream Mask
CelimaxPore + Dark Spot Brightening Cream MaskSheet Masks
20 g * 4 sheets+1 sizes
26.53 €
33.16 € / 100 g
APLB Tranexamic Acid Niacinamide Sheet Mask
APLBTranexamic Acid Niacinamide Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet+1 sizes
1.46 €
5.84 € / 100 ml
1 reviews
NINE LESS B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSB-Boost 1% Kojic Acid SerumSerums
30 ml
20.48 €
68.27 € / 100 ml
4 reviews
AXIS-Y TXA 2,5% Intensive Brightening Cream
AXIS-YTXA 2,5% Intensive Brightening CreamCreams
50 ml
21.03 €
42.06 € / 100 ml
1 reviews
APLB Tranexamic Acid Niacinamide Facial Cream
APLBTranexamic Acid Niacinamide Facial CreamCreams
55 ml
13.68 €
24.87 € / 100 ml
3 reviews
Mary & May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayTranexamic Acid + Glutathion Eye CreamEye Creams
30 g
16.46 €
8.16 €
27.20 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 8.16 €
25 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Travel Kit
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Travel KitSets
20 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
32.96 €
18.71 €
17.01 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.71 €
COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXThe Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumSerums
50 ml
14.09 €
28.18 € / 100 ml
1 reviews
B : Lab Yuja Anti Dark Spot Serum
B : LabYuja Anti Dark Spot SerumSerums
30 ml
14.24 €
47.47 € / 100 ml
The Skin House EXO-PDRN Repair Boosting Ampoule
The Skin HouseEXO-PDRN Repair Boosting AmpouleAmpoules
50 ml
26.06 €
52.12 € / 100 ml
Dr. Reju-All Advanced Retino-Mela Serum
Dr. Reju-AllAdvanced Retino-Mela SerumSerums
30 ml
29.99 €
99.97 € / 100 ml
Jumiso Niacinamide 3 + Tone-up Sunscreen
JumisoNiacinamide 3 + Tone-up SunscreenSunscreen 🔆
40 ml
14.71 €
36.78 € / 100 ml
Jumiso Niacinamide 10 Serum
JumisoNiacinamide 10 SerumSerums
40 ml
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 reviews
I'm from Apricot Dark Spot Drop Ampoule
I'm fromApricot Dark Spot Drop AmpouleAmpoules
50 ml
26.92 €
53.84 € / 100 ml
Differ & Deeper Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperPink Lifting Up Toning Cream MaskWash-off Masks
100 g
22.50 €
22.50 € / 100 g
1 reviews
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream
MedicubeTXA Niacinamide Capsule CreamCreams
55 g
21.40 €
38.91 € / 100 g
3 reviews
Purito Seoul TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum
Purito SeoulTXA 6 Niacinamide 10 Retinal SerumSerums
30 ml
18.01 €
60.03 € / 100 ml
1 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
17.81 €
16.03 €
32.06 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.99 €
Genabelle Melacare Spicule Toning Shot
GenabelleMelacare Spicule Toning ShotAmpoules
1 ml * 3 pcs
34.35 €
20.61 €
687.00 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 20.61 €
2 reviews
VT Cosmetics TX-Toning Daily Mask
VT CosmeticsTX-Toning Daily MaskSheet Masks
320 g / 30 sheets
28.88 €
17.76 €
5.55 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 17.76 €
2 reviews
VT Cosmetics TX-Toning Special Mask
VT CosmeticsTX-Toning Special MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
4.24 €
2.04 €
8.16 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 2.04 €
VT Cosmetics TX-Toning Cream
VT CosmeticsTX-Toning CreamCreams
50 ml
33.97 €
22.01 €
44.02 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 20.30 €
VT Cosmetics TX-Toning Essence 2000 Shot
VT CosmeticsTX-Toning Essence 2000 ShotEssences
30 ml
33.97 €
22.01 €
73.37 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 22.01 €
1 reviews
VT Cosmetics TX-Toning Essence 1000 Shot
VT CosmeticsTX-Toning Essence 1000 ShotEssences
30 ml
29.73 €
21.08 €
70.27 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 21.08 €
VT Cosmetics TX-Toning Toner
VT CosmeticsTX-Toning TonerToners
200 ml
24.42 €
15.72 €
7.86 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.72 €
1 reviews
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
15.15 €
7.58 € / 100 ml
5 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
25.13 €
14.87 €
29.74 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.87 €
6 reviews
Missha Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
MisshaVita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleAmpoules
30 ml
31.91 €
106.37 € / 100 ml
5 reviews
Jumiso Niacinamide 20 Serum
JumisoNiacinamide 20 SerumSerums
40 ml
17.76 €
44.40 € / 100 ml
3 reviews
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxPore + Dark Spot Brightening Serum MaskSheet Masks
27 ml * 10 sheets+1 sizes
31.17 €
11.54 € / 100 ml
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Kit
CelimaxPore + Dark Spot Brightening KitSets
10 ml, 7 ml, 10 ml
1 reviews
Out of stock
Jumiso Niacinamide 5 + Overnight Cream
Out of stock
Numbuzin No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
Out of stock
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Care Sunscreen
Out of stock
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Serum
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of