Подарунок при покупці від 50 €
Інгредієнти:

Олія Насіння Макадамії

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo English RoseШампуні
500 мл
17.81 €
3.56 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment White MuskКондиціонери
500 мл+1 розміри
17.81 €
3.56 € / 100 ml
5 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDAL Сироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum Cherry Blossom
KUNDALСироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum Cherry BlossomСеруми & Ампули
100 мл
7.50 €
7.50 € / 100 ml
8 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry BlossomШампуні
500 мл
17.81 €
3.56 € / 100 ml
10 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderШампуні
500 мл+1 розміри
17.81 €
3.56 € / 100 ml
4 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment English RoseКондиціонери
500 мл+1 розміри
17.81 €
3.56 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby PowderКондиціонери
500 мл+1 розміри
17.81 €
3.56 € / 100 ml
11 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами