Подарунок при покупці від 50 €
Інгредієнти:

Транексамова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Jumiso Крем для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2 + Oil Control Cream
Jumiso Тонер для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 відгуки
Differ & Deeper Ліфтинг-маска для обличчя Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperЛіфтинг-маска для обличчя Pink Lifting Up Toning Cream MaskЗмивні Маски
100 г
22.50 €
22.50 € / 100 g
1 відгуки
Coxir Маска для обличчя Black Rice TXA Pore Purifying Mask
CoxirМаска для обличчя Black Rice TXA Pore Purifying MaskЗмивні Маски
50 мл
17.81 €
16.03 €
32.06 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.99 €
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 SerumСироватки
40 мл
17.76 €
44.40 € / 100 ml
3 відгуки
Celimax Маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxМаска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
31.17 €
11.54 € / 100 ml
Celimax Набір мініатюр для обличчя та очищення пор Pore + Dark Spot Brightening Kit
Немає в наявності
Celimax Сироватка від пігментації Pore + Dark Spot Brightening Serum
Немає в наявності
Підписуючись, я погоджуюся з умовами