Подарунок при покупці від 50 €
Інгредієнти:

Мед

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment White MuskКондиціонери
500 мл+1 розміри
17.81 €
3.56 € / 100 ml
5 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDAL Шампунь для волосся Caffeine Shampoo Cherry Blossom
KUNDALШампунь для волосся Caffeine Shampoo Cherry BlossomШампуні
500 мл
21.12 €
4.22 € / 100 ml
12 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Cherry Blossom
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby PowderКондиціонери
500 мл+1 розміри
17.81 €
3.56 € / 100 ml
11 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами