Подарунок при покупці від 50 €
Інгредієнти:

Колаген

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Centellian24 Крем-бустер для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Abib Патчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibПатчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose JellyПатчі
90 г / 60 шт
20.38 €
22.64 € / 100 g
23 відгуки
Centellian24 Капсульний крем для обличчя Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
Medipeel Патчі для зони навколо очей Red Lacto Collagen Eye Patch
MedipeelПатчі для зони навколо очей Red Lacto Collagen Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
20.31 €
21.16 € / 100 g
2 відгуки
Medipeel Маска-плівка для обличчя Red Lacto Collagen Wrapping Mask
MedipeelМаска-плівка для обличчя Red Lacto Collagen Wrapping MaskЗмивні Маски
70 мл
27.90 €
39.86 € / 100 ml
27 відгуки
Numbuzin Патчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
NumbuzinПатчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye PatchesПатчі
40 г / 10 шт+1 розміри
14.49 €
36.23 € / 100 g
2 відгуки
Cell Fusion C Колагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen Mask
Cell Fusion CКолагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen MaskКолагенові Маски
35 г / 1 шт
6.94 €
19.83 € / 100 g
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
17.83 €
23.77 € / 100 ml
85 відгуки
Mizon Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly Mask
MizonМаска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly MaskТканинні Маски
35 г / 1 шт
6.36 €
4.45 €
12.71 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.45 €
Medicube Маска для обличчя з колагеном Collagen Lifting Mask
MedicubeМаска для обличчя з колагеном Collagen Lifting MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.94 €
10.89 € / 100 g
5 відгуки
Village 11 Factory Тканинна маска для обличчя з колагеном Miracle Youth Sheet Mask Collagen
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet MaskТканинні Маски
33 мл / 1 шт+1 розміри
3.37 €
10.21 € / 100 ml
1 відгуки
COSRX Гідрогелева маска для обличчя The Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask
Medicube Сироватка-бустер з колагеном Collagen Glow Booster Serum
MedicubeСироватка-бустер з колагеном Collagen Glow Booster SerumСироватки
15 мл
19.10 €
127.33 € / 100 ml
11 відгуки
IPSE Ампула для обличчя Botonix Age-Defying Ampoule
IPSEАмпула для обличчя Botonix Age-Defying AmpouleАмпули
60 мл
38.93 €
64.88 € / 100 ml
Nacific Педи для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly Pad
Medicube Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
Apothe Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
Needly Гелева маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retifit Collagen Gel Mask
NeedlyГелева маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retifit Collagen Gel MaskКолагенові Маски
36 г / 1 шт
4.07 €
3.46 €
9.61 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.46 €
Dr. Althea Сироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped Serum
Dr. AltheaСироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped SerumСироватки
100 мл
17.50 €
17.50 € / 100 ml
1 відгуки
Purito Seoul Сироватка для обличчя з ретиналем Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum
Arocell Бустер-ампула для обличчя Super Shot Coltra Ampoule 7X
Arocell Бустер-ампула для обличчя Super Shot Coltra Ampoule 3X
Needly Патчі для заспокоєння запалень на шкірі Patch For Blemishes
Cu Skin Гідрогелева маска для обличчя з колагеном і вітамінами CU: Vitamin U Collagen Hydro Gel Mask

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами