You need to enable JavaScript to run this app.
Подарунок при покупці від 50 €
UK
€
Магазин
Зе Бест
Новеньке
Бренди
Ksisters
Тьмяна Шкіра
Усі товари
Догляд за тьмяною шкірою обличчя, Інгредієнти: PDRN
(46)
Догляд за Oбличчям (46)
Фільтр
: 2
СОРТУВАТИ ЗА
: Популярні
Інгредієнти:
PDRN
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:
Популярні
Популярні
НОВИНКИ
Ціна ↑
Ціна ↓
Previous page
You're on page
1
2
Next page
Centellian24
Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Expert Madeca Cream Active Renew PDRN
Креми
50 мл
22.20 €
44.40 € / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Dr. Reju-All
Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Креми
60 мл
+1 розміри
71.46 €
119.10 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Medicube
Сироватка з полінуклеотидами і пептидами PDRN Pink Peptide Serum
Сироватки
30 мл
16.90 €
56.33 € / 100 ml
120 відгуки
Додати до кошика
Biodance
Патчі для повік з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Eye Patches
Патчі
85 г / 60 шт
26.30 €
30.94 € / 100 g
Додати до кошика
COSRX
Патчі для шкіри навколо очей з полінуклеотидами і колагеном 5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch
Патчі
85 г / 60 шт
22.50 €
26.47 € / 100 g
1 відгуки
Додати до кошика
Purito Seoul
Маска для обличчя з полінуклеотидами і колагеном Multi PDRN Collagen Real Glow Mask
Нічні Маски
100 мл
14.91 €
14.91 € / 100 ml
Додати до кошика
Centellian24
Капсульний крем для обличчя Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
Креми
55 мл
21.90 €
39.82 € / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Genabelle
Омолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning Ampoule
Ампули
30 мл
26.32 €
21.06 €
70.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.06 €
11 відгуки
Додати до кошика
Biodance
Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
Колагенові Маски
34 г / 1 шт
5.82 €
17.12 € / 100 g
21 відгуки
Додати до кошика
Numbuzin
Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
Тканинні Маски
33 мл / 1 шт
+1 розміри
3.37 €
10.21 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Medicube
Сироватка-міст для обличчя з полінуклеотидами і рожевим колагеном PDRN Pink Collagen Glow Jelly Mist Serum
Місти
100 мл
24.32 €
24.32 € / 100 ml
Додати до кошика
Medicube
Нічна маска-плівка для обличчя з полінуклеотидами і кофеїном PDRN Pink Caffeine Night Wrapping Mask
Нічні Маски
75 мл
19.65 €
26.20 € / 100 ml
Додати до кошика
Coxir
Зволожуючий крем для обличчя з екзосомами Exosome 5000 Complex Refining Moisturizer
Креми
30 мл
17.28 €
57.60 € / 100 ml
Додати до кошика
The Skin House
Ампула-бустер для обличчя з екзосомами і полінуклеотидами EXO-PDRN Repair Boosting Ampoule
Ампули
50 мл
26.06 €
52.12 € / 100 ml
Додати до кошика
Dr. Reju-All
Сет для догляду за обличчям з полінуклеотидами PDRN Essentials Trio
Набори
20 мл, 10 мл, 3 шт
50.61 €
168.70 € / 100 ml
Додати до кошика
Abib
Гелева нічна маска для обличчя з полінуклеотидами і колагеном PDRN Collagen Overnight Mask Firming Jelly
Нічні Маски
80 мл
17.56 €
21.95 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Medipeel
Крем-бустер для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Креми для Очей
15 мл
30.87 €
205.80 € / 100 ml
Додати до кошика
Medicube
Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
Тканинні Маски
22 г / 1 шт
3.39 €
15.41 € / 100 g
Додати до кошика
Apothe
Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
Змивні Маски
70 мл
17.26 €
24.66 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Mizon
Тонер для обличчя з рисовою водою Rice Water Milky Glow Toner
Тонери
150 мл
24.81 €
16.54 € / 100 ml
Додати до кошика
Medipeel
Очищуючий засіб для обличчя з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Піни
150 мл
24.55 €
16.37 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Numbuzin
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
Сироватки
30 мл
18.90 €
63.00 € / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Numbuzin
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
Сироватки
30 мл
24.16 €
80.53 € / 100 ml
Додати до кошика
Medicube
Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя PDRN Pink Tone Up Sun Cream
Санскрін 🔆
50 мл
9.21 €
18.42 € / 100 ml
7 відгуки
Додати до кошика
Medicube
Колагенові тонер-педи для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Педи
120 мл / 70 шт
14.47 €
12.06 € / 100 ml
6 відгуки
Додати до кошика
Dear, Klairs
Есенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Тонери
180 мл
14.90 €
8.28 € / 100 ml
Додати до кошика
Eqqualberry
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Сироватки
30 мл
16.00 €
53.33 € / 100 ml
3 відгуки
Додати до кошика
VT Cosmetics
Зміцнююча ампула для обличчя R5 Firming Ampoule
Ампули
30 мл
24.88 €
82.93 € / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Medipeel
Сироватка з глутатіоном, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Glutathione Serum
Сироватки
50 мл
22.50 €
45.00 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Medipeel
Заспокійливий тонер з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Essence Toner
Тонери
200 мл
16.95 €
8.47 € / 100 ml
Додати до кошика
Medicube
Сироватка-міст з полінуклеотидами і глутатіоном PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Місти
100 мл
17.90 €
17.90 € / 100 ml
20 відгуки
Додати до кошика
APLB
Крем для обличчя з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Facial Cream
Креми
55 мл
13.68 €
24.87 € / 100 ml
5 відгуки
Додати до кошика
APLB
Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Сироватки
40 мл
13.68 €
34.20 € / 100 ml
5 відгуки
Додати до кошика
Dr. Reju-All
Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Тканинні Маски
36 мл * 4 шт
+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Dear, Klairs
Вітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet Mask
Тканинні Маски
25 мл * 5 шт
+1 розміри
17.10 €
15.39 €
12.31 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.31 €
Додати до кошика
Differ & Deeper
Ампула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin Booster
Ампули
2 мл * 14 шт
+1 розміри
65.19 €
45.63 €
162.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 45.63 €
Додати до кошика
ПОКАЗАТИ ЩЕ
Previous page
You're on page
1
2
Next page
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підпишись на розсилку
*
Підписатися
Підписуючись, я погоджуюся з умовами
Умови Ведення Бізнесу